Podział rodzajów działalności gospodarczej na branże wg organizacji partnerów społecznych

Fundacja Rozwoju Badań Społecznych, w partnerstwie z Wyższą Szkołą Europejską im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, w okresie listopad – grudzień 2016 zrealizowała projekt, którego celem było opracowanie propozycji podziału branż gospodarki według organizacji partnerów społecznych na potrzeby konkursów realizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Główną część projektu stanowiły analizy typu desk research oraz badanie potencjału organizacji partnerów społecznych w rozumieniu PO WER, zrealizowane techniką CAWI. Wyniki prac zostały poddane konsultacjom w trakcie warsztatów eksperckich z przedstawicielami partnerów społecznych, świata akademickiego oraz administracji publicznej.

Zaproponowany przez konsorcjum podział na sektory/branże stanowi podstawę dokonania alokacji środków przeznaczonych na 3.konkurs skierowany do partnerów społecznych, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Na stronach PARP dostępny jest RAPORT końcowy z badania.

Powrót

Drogi Gościu

Informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies.

Pozwalają nam one gromadzić informacje dotyczące statystyk oglądalności strony.

Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.